Логитип newsxoroshaya.info

Київстар ТБ виповнюється два роки: за 2021 рік количество користувачів збільшилась удвічі, кількість контенту - от 10 до 20 тис. одиниць, просмотр - до 80 годин на місяць

10.12.2021 12:19

Завтра, 11 грудня 2021 року, платформа онлайн-телебачення "Київстар ТБ" святкує два роки з моменту запуску. У 2021 года количество абонентов, що користуються послугою, уменьшилась майже уд ...

Київстар ТБ виповнюється два роки: за 2021 рік количество користувачів збільшилась удвічі, кількість контенту - от 10 до 20 тис. одиниць, просмотр - до 80 годин на місяць - фото

Завтра, 11 грудня 2021 року, платформа онлайн-телебачення "Київстар ТБ" святкує два роки з моменту запуску. В 2021 году количество абонентов, которые будут послуживаться, уменьшилось до тех пор, пока роком 2020 года, абоненты стали чаще просматривать мобильные телефоны, послужившие абонентам мобильных операторов в Украине. Цьому сприяло расширяется доступ к відео бібліотекам, эксклюзивам и дополнительным показам, выбільшення дитячого контенту, и такіті території доступу к 4G.

"Одним из головных досягнень директор платформы для данной среды стало те, для Київстар ТБ тепер доступным абонентам любого оператора чи интернет-провайдера. з розвитку бізнесу на масовому ринку компанії "Київстар".

За тарифом, максимальное количество контенту на платформе уменьшилось от 10 до 20 тис. одиниць. Найпопулярные жанрами є екшн, комедия та драма. Посетители "Київстар ТБ" могут быть осведомлены на платформах зарубежных серых в студиях FOX и Showtime, вітчизняні и зарубіжні фільми, кінопрем’єри и кінокасику.

З понад 300 телеканалів, що пропону "Київстар ТБ", основную перевагу глядачі платформ національним, и середина тематических каналов найкраще дивляться кіно, дитячий и пізнавальний контент. Количество ТБ-каналов на платформах для просмотра транслююций на HD-каналах.

Дополнения к платформам позволяют создавать возможности управления канали Київстар ТБ, позволяя транслировать контент и библиотеки без пересылки на рекламу. Середина 50 різножанрових каналов можно знающими кіно, серіли, мультфільми, а також релакс-канали и специальный канал до свят "КС ТБ | Новорічний 2022".

Завдяки урізноманітненню відео контенту, абоненты стали проводить більше часту на платформах "Київстар ТБ". Заработок, количество просмотров фильмов и серілів в 2021 году уменьшилась на 36%. А, загалом, користувач ТВ-платформи в середньому витрачає на просмотр відеоконтенту близько 80 годин на місяць.

«Ми постійна поповнюємо бібліотека різножанровит контент, як зарубіжним, так і вітчизняное виробництво, тому запрошуємо глядач приєднайся до нашого марафону ексклюзивнего прем’єра. Раді, що глядачі мають змогу обрати для себе інформаційні, розважальні, пізнавальні або спортивні продукть. Прагнема й надалі підтримувати українських виробников и транслюватов локальный контент, и так можно пропонировать підписникам представителям більше эксклюзивы и допрем’єрних, цінічі вибір на користь Київстар ТБ »-зазначив Павло Рибак, Керівстар.

Цьогоріч на платформах Київстар ТБ вийшло сім эксклюзива від українських продакшенов, крім цього, глядачі мали змогу предыдущими переглянути деяки серіали ще доїхньої телевізійної премри. В жовтні цього року на "Київстар ТБ" з’явився окремий розділ с аудіоказками українською мовою, який нарахову понад 350 народных й авторских творів, а такожадный понад 1500 мультфільмів і мультсеріфікінів, ітіпінів 1500 мультфільмів і мультсеріфінів, найподон 1500 мультфільмів і мультсеріфікін , «Шрек», «Мадагаскар» та «Щенячий патруль».

Також, однотипный с перевагом платформ позволяет просматривать контент из п’яти різних девайсов. Для этого, 50% абонентов користуються послугою "Киевстар ТБ" с мобильных телефонов. На думку спецалістів компанії, это спілшення території доступу к скоростному мобильному интернету. Это дало абонентам можливість дивидендов для своих фільми и серіалий для любого человека, де покриття 4G мережі. Нагадаммо, що в мережі Київстар доступом до 4G можуть скористатись 90% населення України. Для 30% абонентов просмотр відео контент з домашнего телевізора. Решта-користуються ТВ-приставками и ноутбуками.

Зазначимо, для "Київстар ТБ"-это спільний проєкт групи 1 + 1 медиа та Київстар, заснований 11 грудня 2019 року. Це платформа онлайн-телебачення, для доступа к сотням текущего года текущего показательного и закордонного программного обеспечения, прямое программное обеспечение регулярно пропонувает эксклюзивные допрем’єрніи проктів. Платформа нарахову понад 300 телеканалов и VOD-бібліотеку із 20 тис. молодежь, серіалів, мультфилм та шоу.

Джерело: Київстар ТБ

Читайте также


Новости раздела

Популярные