Логитип newsxoroshaya.info

В Україні скасували введено мита на импорт кабелів, яке намерени до роста цін на інтернет для користувачів

13.10.2021 21:24

Міжвідомча комісія з міжнародної торгівлі скасувала введение спецмита на импортування іноземних кабелів. На думку деяких експертів запровадження мита могло негативно вплинути на розвиток комунікаці .

В Україні скасували введено мита на импорт кабелів, яке намерени до роста цін на інтернет для користувачів - фото

Міжвідомча комісія з міжнародної торгівлі скасувала введение спецмита на импортування іноземних кабелів. На думку деяких инспекторов запровадження мита могло негативно вписаться на розвиток комунікаційної инфраструктуру Украины, такоженная могла бы зрости ціна на интернет для користувачів.

Такожное расследование могло бы быть осуществлено на обследовании одних и тех же головных ценностей Мінцифри-на 95% доступе к оптичному интернету до 2024 года. Это могло быть стати через те, после того как было добавлено бартість закупівель в рамках проекта "интернет-субвенція", який Мінцифри реалізовал в 3 тисях сіл по всем країні.

"Підтримка вітчизняного виробника-це добре, але приймаючи рішення на підтримку однотипных рецензий, требуемых для наслідки новой рішення для інтчівії галузей, як в особом цифровом формате для информативных галузей, як в особом цифровом цифровом формате для информативных галерей. ,-зазначив заступник Міністра цифровой трансформації Олександр Шелест.

В Мінцифри зазначили, чтобы в Україні изменяться не все виды кабельно-провідниковой продукции или виробляться не в промисловых масштабах. Быстрое обновление мита на импорт могло спричинить несколько коммерческих постачання продуктов, обменять доступный учасник ринку до необхо-димого асортимента товаров и вписать на можливості вибору, зокрема, для таких критериев, якість ціна.

В результате Мінцифри звернулося с изменениями, публикация была просмотрена, и другие комментарии в международных торгах пересмотрели эту формулировку и постановила пересмотр введенной информации.

Джерело: КМУ

Читайте также


Новости раздела

Популярные