Логитип newsxoroshaya.info

КМДА: Осінні канікули для столичных школярів розпочнуться с 25 жовтня причин, для дострокового почтового канікул у Києві немає

13.10.2021 20:50

Діти в усіх столичных школах підуть на осінные канікули за графіком - с 25 жовтня, а не с 18 жовтня 2021 року, як сьогодні запропонувало Міністерство освіти науки. Причин для дострокового початку ...

КМДА: Осінні канікули для столичных школярів розпочнуться с 25 жовтня причин, для дострокового почтового канікул у Києві немає - фото

Діти в усіх столичных школах підуть на осінные канікули за графіком-с 25 жовтня, а не с 18 жовтня 2021 року, як сьогодні запропонувало Міністерство освіти науки. Причин для дострокового почтового канікул у Києві немає, повідомив заступник голови КМДА Валентин Мондриївський.

"Причина для дострокового почтового осінніх канікул немає. Наразные в школах Кива на Covid-19 хворів трохи більше ніж 800 учнів, а также менше не более 0,3% відальної кількості столичных закадів, крімілкості столовых закадів. працівників, що є однією из основних умов очної роботи.

Він також зазначив, що станом на новогоднем празднике в усіх закладах освіти увімкнули опалення, а за вихідні до опалення включить всі заклади освіти, яких у місті понадс 900. Таким чином, в основном створів всесіпітівії проднів 900.

Валентин Мондриївський додав, этот крок-это в першу чергу, турбота про організацію якісного освітнього процесу для школярів и підтримка тихого родного, де у батьків немає можливості залить дітейнів вдомасть через необхід.

Зазначимо, що відповідно до рішення Кабміну освітній процес не має зупинятися навіть у тих регіонах, які потрапили до червоної зони, але за умови 100 відсоткої вакцинації працівників закладных.

Нагадаємо, що сьогодні Державна комісая з питань техногенно-екологічної безпек тот надзвичайний ситуацій підтримал пропозицее Міністерство охорони здоровьей рекомендувати МОН звернегося в установленом порядке до обласнего той Київської міської держадміністрацого з пропозиціего перенесення осінніх канікул в закладах освіти на 18 жовтня 2021 рока.

Джерело: КМДА

Читайте также


Новости раздела

Популярные