Логитип newsxoroshaya.info

Netflix выиграла 393 дозировки перед почтовым отелем в китайском бойовике «Последний наемник», все исследования Украины не оценивались в 550 долларов США. кеш-рібейту

13.10.2021 18:38

Влітку минулого района Міністр культури України Олександр Ткаченко с гордостью розповів на своїй Facebook-сторінці, знанием Netflix в Україні комедійний бойовик Последний наемник / "Оній наймане ...

Netflix выиграла 393 дозировки перед почтовым отелем в китайском бойовике «Последний наемник», все исследования Украины не оценивались в 550 долларов США. кеш-рібейту - фото

Влітку минулого района Міністр культури України Олександр Ткаченко с гордостью розповів на своїй Facebook-сторінці, знанием Netflix в Україні комедійний комедійний бойовик Последний наемник/"Оній ролманець" замйнім Жаніклодом. Наша країна привернула увагу сервісу тим, как як разобрала систему кеш-рібейтів, що дозволяє компенсировать до 25% затрат на кіновиробництво. Після подачі заявки пройшов майже рік, але Netflix ще так и не побачив обіцяних грошей.

"Netflix знает свой первый фольм в Украине! На вихревых познавательных материалах в рамках командного проекта и решены вопросы, связанные с такі круті новини :) Займы также стартули и триватимут до осени.

Тепер у українців ще більше приводів оформить підписку на сервіс. Ну а ми разом з Жаном-Клодом тримамо кулаки, щоб динаміка международных зйомок у нас тільки зростала. Готові зустрічати зарубіжних кінопродюсерів! »-зазначив Олександр Ткаченко.

О ситуацію докладно представила материалы для видання Forbes.ua гендиректорка компании Star Media Ольга Пантелеймонова. Другими словами, бюджет в Украине составляет 3,5 млн евро, а значит, стоимость витратила близько 800 евро. на проживании, обслуживании и транспорте, тобто держава протягивает трьох місяців мала перерахувати гроши у розмірі 550 € тис. (25% за використанцию ??українських локацій, та ще 5%-за культурный наратив).

Зібравши 393 дозвільні документи, та подавши заявку на кеш-рібейт ще у грудні 2020 року, Netflix й досі чекає на обіцяну компенсацію. Чтобы система запрацювала, требуются у вже установленного законі змінити ряд формулювань и інших нестиковок-сам цим наразі зайняті чиновники держатели и мінкульту и представники кіноіндустрії.

В Star Media запомнилось, что хочу Netflix стурбований этих, по этому поводу не виплатили рибейти, сервіс всех ж задоволений роботою в Україні. Так це чи ні, ми дізнаємося по наступающим проєктам Netflix в Україні.

Джерело: Хмарочос, Forbes.ua

Читайте также


Новости раздела

Популярные