Логитип newsxoroshaya.info

Нова пошта побудує за 1 млрд грн надсучасний сортувальний термінал біля аеропорту Бориспіль, який буде обробляти понад 100 тис. посилок на годину

13.10.2021 13:01

"Нова пошта" побудує надсучасний сортувальний термінал біля аеропорту "Бориспіль", який буде вдвічі потужніший за Киевский інноваційний термінал, який здатен обробляти до 50 тис. посилок ...

Нова пошта побудує за 1 млрд грн надсучасний сортувальний термінал біля аеропорту Бориспіль, який буде обробляти понад 100 тис. посилок на годину - фото

"Нова пошта" побудує надсучасний сортувальний термінал біля аеропорту "Бориспіль", який буде вдвічі потужніший за Киевский інноваційний термінал, який здатен обробляти до 50 тис. посилок на годину. Перша черга відкриється вже в 2022 году.

". Ми доставляємо сотні мільйонів посилок на рік своїм клієнтам Щоб вони завжди отримували відправлення швидко, Нова пошта інвестує у сортувальну інфраструктуру Термінал біля аеропорту Бориспіль поєднає передові технології світової поштової логістики і зможе сортувати до 100 тисяч посилок на годину",-коментує Олександр бульба , СЕО Нової пошти.

На території нового терміналуча будет розташовано сортовое станцію Нової пошти Глобал для международных перевозок, внутренний фулфилмент, посыльный и вантажний с высоким рівнем автоматизації и роботизації. Також термінал буде оснащений злітно-посадковою смугою для безплотных літальних апаратов. Загальна площа терміналу складе 35 тис. кв. метрів.

Для сортировки посилок будуть використоватись у трех человек 6 автоматов ліній в нідерландской компании Vanderlande и литовской компании Equinox. На останніх сортуватиметься дрібний вантаж до 2 кг. Завдяки спеціальній технології автоматиї посылок на конвер сортування дрібного вантажу відбуватиметься без использования людської праці.

Додатково на терміналі буде запроваджена технологія відеоаналізу, яка максимально чітко розпізнаватиме посилки из пошкодженим маркуванням. Это допоможе покращить якість и цілісність доставки клієнтам.

На вантажному термінал будуть використоватися робовізки для транспортування вантажу по терміналу. Такі Нова Пошта вже використов на терміналах во Львове, Киві, Харкові и Дніпрі.

Одночасно на терміналі зможе загрузить и загрузить 220 автомобилей, які стануть частиною ланцюга естафетної логістики. Для удаления викиди СО2 на термальные буде имплементована система «розумного» загрузки контейнеров посилками-Smart pack.

На терміналі буде створено 300 робочих місць. Для працівників передбачена розвозка, харчування, а також медична страховка. Крім того, задля запчастей розповсюдження вірусних захворювань на терміналі буде встановлене спеціальне обладнання-камери моніторингу температури та фізичного стану працівників при вході и виході.

Інвестиції в термінал складуть понад 1 млрд гривень. Будівництво триватиме у три етапи, першу чергу компанія планує запуститьити до кінця 2022 року.

Джерело: Нова пошта

Читайте также


Новости раздела

Популярные