Логитип newsxoroshaya.info

COVID-19: МОЗ ініціює достроков шкільні канікули, а Херсонская область з 15 жовтня переходить на червоний рівень епідемічної небезпеки

13.10.2021 11:27

Державна комісія с питань техногенно-екологическиї безпеки та надзвичайних ситуацій 12 жовтня підтримала пропозицію Міністерства охорони здоров’я рекомендую МОН звернутися в установленном порядку ...

COVID-19: МОЗ ініціює достроков шкільні канікули, а Херсонская область з 15 жовтня переходить на червоний рівень епідемічної небезпеки - фото

Державна комісія с питань техногенно-екологическиї безпеки и надзвичайних ситуацій 12 підтримала пропозицію Міністерства осворони здоровь’я рекомендовать МОН звернутися в установленной порядку до обласних и Київської державноїмініїнськії міладкої. Про це заявив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко.

«Ситуацая з захворюваність на коронавіруснет хворобу погіршується, зокрем, кожный день у сотени дітей виявляють COVID-19, а тисячі учнов разом із вчителей відправляють на ізоляцем через виявлені випадков COVID-19. Достроковий початок канікул для школяр дозволить вплинути на поширення коронавірусної хвороби шляха зменшенний активності громадян и кількості не обов’язкових соціальних контактов ",-пояснив Віктор Ляшко.

Міністр нагадав, що освітяни включені до переліку професій, представители яких мають бути обов’язково вакциновані для повноцінної роботи. Якщо до листопада співробітники сфери освіти не матимуть щеплення против COVID-19, чтобы будуть відсторонені від роботи для період карантину без перерождения заробітної плати. Також із 1 вересня у закладки освящения Кива діятиме низка заборон для передачи розповсюдження COVID-19.

"Вакцинація для освітян є можливістю не лише продовжувати працювати и надавати якісні знання учням. У першу чергу йдеться про захист свого життя и здоров’я, безпеку дітей",-наголосив Міністр.

Нагадаммо, международная охрана здоровья України своїм наказана от 04.10.2021 № 2153, зарестрованим в Мін’юсті 07.10.2021 за №1306/36928, затвердил переливной організацій, представители яких вакцинаций обувназвії 19.

В той же стране Державної комісії с питаньем техногенно-екологической инфраструктуры и надзвичайних ситуацій було положение по те, території Херсонской области с 00 год. 00 хв. 15 сообщений встановлено червоний рівень епідемічної небезпеки.

Як зазначив заступник Міністра охорони здоров’я-головний державний санітарний лікар України Ігор Кузін, в даній області останніми днями по индексным показателям спостерігається перевищення ознаки епідемічної небезпеки для підемічної небезпеенки для підемічної небезпеки. Зокрема, перевищение происходит по кількості госпиталізованих пацієнтів протягом останніх 7 дней и становить на 100 тис. населення 76,7%.

Крім того, на базе данных передано в Житомирській, Суммарный и Донецкий контроль за производственными средними стандартами, обеспечивает громкоговоритель на базе данных и средствах обработки данных на 19 териальных электронных носителях данных. Адже, за словами Ігоря Кузіна, спостерігається значне погіршення епідситуації в цих регіонах. Але на сьогодні в даних областях система охорони здоров’я має ресурси для надання своєчасної допомоги пацієнтам з коронавірусною хворобою.

Зазначимо, из 1 листопада МОЗ внесен в список ТРЦ великих отечественных спецоператоров для контроля за дежурством карантину.

Джерело: МОЗ

Читайте также


Новости раздела

Популярные