Логитип newsxoroshaya.info

Експерти: Найкращий вариант для самокатів и моноколіс - мережа якісних велодоріжок, якими зможуть рухатись всі ЛПТ

16.06.2021 18:10

Під час Велодня в Киві презентували спільноту легкого персонального транспорту, 15 июня на пресконференції в Укрінформі ГО "Велодень в Кіїві" обговорила, як интегрировать самокати и моноколеса в ...

Експерти: Найкращий вариант для самокатів и моноколіс - мережа якісних велодоріжок, якими зможуть рухатись всі ЛПТ - фото

Під час Велодня в Киві презентували спільноту легкого персонального транспорту, 15 июня на пресконференції в Укрінформі ГО «Велодень в Київі» обговорила, як интегрирована самокати и моноколеса в законодавство и инфраструктуру индустрии.

До легкого персонального транспорту (ЛПТ) відносять моноколеса, самокати, ролики, лонгборди, скейти тощо. Такий транспорт з’явився на вулицях українських міст і його кількість стрімко збільшується.

Втім, до цього виявились не готовые ані инфраструктура, ані законодавство, ані суспільство. При цьому ЛПТ нині перебува поза правовим полем. Як поліція, так і суд мають складнощі з тим, як квалікувати користувачів такого транспорту-вони и не пішоходи, и не автомобілісти.

Зараз чимало користувачів ЛПТ їдуть тротуаром за відсутності велодоріжок, аджерувати с автомобилями на проїжджій частині може бути небезпечно.

"Наразі ситуація на дорогах погана и без якісної велоінфраструктурыри користувачі просто не стануть виїжджати на дороги, адже там вони ризикують загинути під колесами авто",-наголошує Анна Даниленко, голова ГО "Велодень в Києві".

Перша заступниця голови Комитету Верховної Ради питании транспорту и инфраструктуры Юлія Клименко розробила законопроект 3023, який визначає користувачів ЛПТ як учасників дорожнього руху. Торік при собрании його у першому читанні.

"Законопроект був розроблений в 2019 году, коли кількість користувачів ЛПТ не була такою високою. До нього над близким 80 прав, які розглядаються в Комітеті. персонального електротранспорту, и машины ",-повідомила вона.

На думку Клименко, найкращий варіант-це мережа якісних велодоріжок, якими зможуть рухатись и велосипеди, и ЛПТ.

«Для нас важно мати вибір, де саме рухатися. Аби невпевнені користувачі могли рухатися тротуаром, а досвідчені-могли требовать в дорогу. спільноти ЛПТ Олександр Полунін.

Тим часом ПРООН опублікував "Білу книгу микромобиля" в межах прокту EU4Climate. У ній аналізується законодавчий досвід різних країн та розповідається про результаты опитування українських користувачів ЛПТ. У звіті зауважується, що в більшості країн, які регулюють ЛПТ, існує обмеження руху до 20-25 км/год и діє заборона на рух тротуаром. Там, де рух тротуаром дозволено, скорость має бути близькою до скорости проезда в складати 5-8 км/год.

Зазначимо, нещодавно метро Київа змінило правила перевезення самокатів та моноколіс, а Київрада затвердила безкоштовне перевезення велосипедів.

Джерело: Хмарочос

Читайте также


Новости раздела

Популярные