Логитип newsxoroshaya.info

Хто не чув, той побачить!: Мер Києва Віталій Кличко презентував самоіронічну книжку своїх ілюстрованих цитат

26.11.2020 13:39

Мер Києва Віталій Кличко презентував самоіронічну книжку своїх ілюстрованих цитат під назвою "Хто не чув, той побачить!". Книжку видал...

Хто не чув, той побачить!: Мер Києва Віталій Кличко презентував самоіронічну книжку своїх ілюстрованих цитат - фото

Мер Києва Віталій Кличко презентував самоіронічну книжку своїх ілюстрованих цитат під назвою "Хто не чув, той побачить!". Книжку видали в сучасному і зручному форматі, до неї увійшли 14 ілюстрованих найвідоміших цитат Віталія Кличка.

"Я таки видав самоіронічну книжку зі своїми найвідомішими цитатами. Вона яскрава, весела і позитивна, - сказав Кличко під час онлайн-трансляції. - Скажу відверто, я - людина, яка вміє посміятися над собою. І не ображається на жарти на свою адресу. Ну, на справді смішні жарти. Я не про 95 квартал", - сказав Кличко.

Мер пожартував, що книжка видана в такому форматі, що з неї неможливо вирвати сторінки, бо "з пісні слів не викинеш".

Книга випущена за власні гроші автора, тираж становить 3000 примірників. Ілюстрації створював художник Дмитро Кривонос.

"Це зараз невеликий лімітований тираж. В основному для подарунків. А частина книжок продаватиметься. Гроші від продажу книжки підуть у фонд "Майбутній Київ". Тож, я буду радий, якщо ця невелика ілюстрована книжка підійматиме настрій людям. Нам усім зараз не вистачає позитивних емоцій. Тож - посміхайтеся! Життя того варте!" - наголосив Віталій Кличко.

Також Кличко анонсував продовження книги із збільшеною кількістю сторінок.

Джерело: Віталій Кличко

Читайте также


Новости раздела

Популярные